Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

   

Partnerzy

LLOYD WOODLEY ENGLISH LANUAGE CENTRE - CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Akredytowana przez Kuratorium Oświaty w Łodzi, prowadzona przez Brytyjczyków szkoła języków obcych, głównie angielskiego, kształcąca dorosłych, młodzież i dzieci.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, przestronnych salach wykładowych, w budynku przy ulicy Narutwicza 86. Do dyspozycji kursantów przeznaczony jest sprzęt audio-video, biblioteka z literaturą i prasą angielską, videotekę/dvd z filmami w angielskiej wersji językowej oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Bezpośredni dojazd środkami lokomocji, pobliski parking oraz sąsiedztwo wyższych uczelni pozwala zarówno studentom, stanowiącym większość słuchaczy, jak i pozostałym kursantom nie tracić czasu na niedogodne dojazdy i łączyć swoje zajęcia z nauką.

Profesjonalizm i nieustanne starania, by świadczone przez nich usługi stały na najwyższym poziomie, są źródłem sukcesu i zadowolenia obydwu stron. Dzięki temu z roku na rok znacząco wzrasta zarówno liczba nowych słuchaczy, jak i tych, którzy kontynuują naukę na kolejnych poziomach zaawansowania.

Pozytywne opinie o szkole znajdują potwierdzenie w ankietach i rankingach przeprowadzanych w mediach oraz przez niezależne stowarzyszenia.

LLOYD WOODLEY ENGLISH LANUAGE CENTRE - CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO
jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005.
www.lloydwoodley.pl"Wojewódzki Związek Zrzeszeń Kupców i Usługodawców" jest członkiem Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie. Współpracuje z Sejmikiem Samorządu Gospodarczego w Łodzi, Stowarzyszeniami kupieckimi w Łodzi, Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi, W roku 2013 obchodzić będzie 100-lecie powstania organizacji kupieckiej w Łodzi. www.zrzeszenie.lodz.plPrzyjaciele

"Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej Creator". Głównym celem Akademii jest promowanie oraz propagowanie wiedzy i umiejętności z zakresu promocji zdrowia (np. psychosomatyka, homeopatia, naturoterapia), poradnictwa zawodowego (np. grafologia, komunikacja, negocjacje, autoprezentacja), skutecznych metod nauczania (np. techniki zapamiętywania, szybkie czytanie, skuteczne formy sporządzania notatek) oraz prowadzenia kursów językowych z wykorzystaniem w/w technik.

Dbając o wysoki poziom prowadzonych zajęć zatrudniją wykładowców z wieloletnim stażem - pracowników Uniwersytetu Łódzkiego, lekarzy czy doświadczonych trenerów. Kadra i program jest tak dostosowany by sprostać zmieniającym się warunkom i zapotrzebowaniom zarówno na polskim jak i europejskim rynku. www.creator.edu.pl"Biuro Turystyczne Raftur" specjalizuje się w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży (zielone, białe i specjalistyczne szkoły, wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska, obozy młodzieżowe) oraz w organizacji i przewodnictwie imprez po Łodzi i województwie łódzkim. www.raftur.pl


"Gabinet Kosmetyczny Sol-Lar" funkcjonuje na rynku od 1997r. W pracy wykorzystuje najnowszą technologię oraz skuteczne, nieszkodliwe preparaty pochodzenia naturalnego. Dzięki temu posiada wielu stałych klientów. Profesjonalne podejście do pielęgnacji wzbudza zaufanie i jest podstawą do budowania długotrwałych relacji. Każdy klient może poczuć się wyjątkowo. www.sol-lar.pl

Motto firmy:

"Twarz jest zwierciadłem duszy, a zadbane dłonie Twoją wizytówką".